תוכנית המנהיגות הופמן קופמן

תוכנית הופמן קופמן היא תוכנית המנהיגות והניהול המובילה בישראל המבוססת על התכנים של הקואצ'ר האגדי פרד קופמן - פרד קופמן הוא פרופסור מ-MIT, לשעבר סמנכ"ל המנהיגות בגוגל העולמית ולשעבר מאמנם האישי של שריל סנדברג ( COO Facebook), ג'ף ווינר (CEO Linkedin) וסאטייה נאדלה (CEO Microsoft). ריד הופמן הוא אחד מבכירי עמק הסיליקון (מייסד Linkedin , Airbnb, Paypal).

רכז/ים

גיל הוניגסמן

התוכנית מתאימה במיוחד לבוגרי היחידות המיוחדות ומשתתפות בה עמותות שלדג, שייטת, מטכ"ל, חובלים, דובדבן, לוט"ר, יהל"ם, מגלן, טיס, 669, תלפיות ועוד רבות. התוכנית ללא עלות אולם דורשת מחיר של רצינות, השקעה והתמדה.

 

מה תלמדו בתוכנית?

כלים ומערך מיומנויות של 360 מעלות המבוסס על מודל מנהיגות הוליסטי הכולל כישורים רכים ופרקטיים כאחד. התוכנית משלבת בין תכנים 'רכים' כגון מיינדפולנס, אינטלגנציה רגשית, קואצ'ינג ועוד, ועד לתכנים 'קשים' יותר של ניהול צוות, אופטימזציית מערכות, פתרון קונפליקטים, פילוסופיה, כלכלה, ליברליזם, וקפיטלזם ערכי.

הנושאים העיקריים בסילבוס כוללים: Mindfulness, EmotionalIntelligence, Communication Skills,Teamwork,Coaching,Conflict Resolution, System Optimization, Conscious Business, Economy, Capitalism, Liberalism, Philosophy, Political Science, Wellbeing.

 

Pay it forward – תוכנית הבת של 11 שבועות ומהווה טעימה מהתכנים של התוכנית השנתית המלאה (EIDF Fellowship).

התוכנית מיועדת למשתתפים בגילאי 20-30, בתחילת דרכם המקצועית. מבין תכני התוכנית: אינטילגנציה רגשית, מיינדפולנס, הגדרת ערכים אישיים, מיקוד שליטה פנימי, כישורי תקשורת אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, עבודת צוות, פיתוח הרגלים מקדמים ופילוספיית חיים. החומר יועבר כחלק ממערך כלים ומיומנויות של 360 מעלות, המבוסס על מודל מנהיגות הוליסטי הכולל כישורים רכים וקשים כאחד.

הלימוד מתבצע באמצעות מפגש שבועי, בצוות לימוד קטן של 6 משתתפים (חברותא), רוב המפגשים בזום ונדרשת עבודת הכנה לקראתם. ישנם 3 מפגשים פיזיים, וכל המפגשים מועברים ע"י בוגרי התוכנית הגדולה של השנה. תוכנית זו דורשת כ-3 שעות שבועיות – זמן המפגש וזמן ההכנה למפגש ותרגולים.  עוד מידע על התוכנית אפשר למצוא כאן: https://www.hoffmankofman.com/pay-it-forward

בוגרי היחידה שהשתתפו בתכנית מספרים:

"הזדמנות למפגש עם אנשים יוצאי דופן, שהופכים בזמן קצר להיות חברים להמשך החיים״. מיכל ויה, מחזור 3 של תוכנית EIDF, נוב' 09, אמל"ח, פלגת מגן.

"התוכנית מאוד פרקטית ומתחברת ליום יום עם הענקת פרספקטיבה שונה ומגוונת. ברמה האישית, אני מרגיש שסל הכלים שלי התרחב והיום יש לי הרבה כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות ומגוונות בדרכים רבות." גיל הוניגסמן, מרץ 04, חנ״מ-תקיפה, מפל״ג אופרטיבי במילואים.

"תכנית הופמן קופמן נתנה לי כלים ולימדה אותי להסתכל קצת אחרת על איך שאנחנו מתקשרים. אבל יותר מכל היא פתחה ליצוהר להיכרות עם אנשים מדהימים ושותפים לעשייה." אימרי פארן, נוב' 09, מרדף, מפל״ג הכשרות.

תוכנית הופמן קופמן נתנה לי את הבמה והכלים לעצור מידי שבוע את המירוץ ולקיים התבוננות מעמיקה, איכותית וכנה על היבטים שונים של חיי. דרך שיחות שבועיות עם חברים לתוכנית, מפגש עם דמויות מעוררות השראה, כלי חשיבה והתבוננות שונים וקריאה של טקסטים ייחודיים, קיבלתי את הפלטפורמה להתמודדות עם אתגרים משמעותיים בחיי ובעתיד. גם כעת הקשרים האנושיים והכלים שנתנה לי התוכנית משחקים חלק חשוב בחיי ועוזרים לי בצמתים ואתגרים שונים״. רן מס, נוב' 08, מרדף, מפק"ץ חנ"מ.

תנאים להרשמה:

קחו חלק בפעילות העמותה, היכנסו למערכת הנטוורקינג הענפה שבנינו בעזרת בוגרינו וסייעו לחיילי ובוגרי היחידה בפעילויותינו השונות והמגוונות.
  1. חברי עמותה מעל גיל 30
  2. בוגרי תואר ראשון ובעלי 5 שנים של ניסיון בשוק העבודה / בוגרי 8 שנים של ניסיון בשוק העבודה
  3. בעלי היכולת להשקיע כ- 14 שעות שבועיות לטובת מפגשי התוכנית וההכנה אליהם ותרגולים שונים