חרטנו על דגלינו לסייע ולתמוך בחיילי ובוגרי יחידת עוקץ מתוך אהבת הארץ, הזולת והיחידה. אנו פועלים כמיטב יכולתינו וללא משוא פנים לטובת רווחת חברי העמותה בשלל תחומים הן מקצועיים והן ערכיים.
עמותת ״ההולכים בראש״ הינה עמותת בוגרי ובוגרות יחידת עוקץ - יחידת הכלבנים המבצעית של צה״ל. העמותה הוקמה בשנת 2005 על ידי בוגרי היחידה והורי החיילים המשרתים בה בעבר ובהווה ופועלת על ידי וועד נבחר העובד בהתנדבות ובמסירות. חזון העמותה הוא עמידה לצד כלל החיילים מרגע הגעתם ליחידה ולאחר שחרורם.
עמותת ״ההולכים בראש״ הינה ארגון ללא מטרות רווח, כאשר כלל הכנסותיה ופועלה הינו למען קהילת חיילי ובוגרי היחידה בסדיר ובמילואים מאז ועד היום.
תכנית ״עוקץ ימטוב״ הינה תכנית ייחודית עבור הבוגרים שלנו. התכנית משלבת גלישת גלים, מפגשי שיח בין מחזוריים ועיבוד חוויות מתקופת השירות הצבאי.
לעמוד התוכניתעמותת הבוגרים של יחידת עוקץ, שמחה ונרגשת להשיק את השלב הראשון של "קרן קרלו"- קרן הסיוע לטיפול בכלבי היחידה המשוחררים. את הקרן מנהלת ועדה מקצועית בראשותו של ד"ר יוסי ויין, אשר תסייע ותייעץ בזמן אמת לחברי קהילת הבוגרים שאימצו כלבים משוחררים משירות ביחידה.
לעמוד התוכניתתוכנית הופמן קופמן היא תוכנית המנהיגות והניהול המובילה בישראל המבוססת על התכנים של הקואצ'ר האגדי פרד קופמן - פרד קופמן הוא פרופסור מ-MIT, לשעבר סמנכ"ל המנהיגות בגוגל העולמית ולשעבר מאמנם האישי של שריל סנדברג ( COO Facebook), ג'ף ווינר (CEO Linkedin) וסאטייה נאדלה (CEO Microsoft). ריד הופמן הוא אחד מבכירי עמק הסיליקון (מייסד Linkedin , Airbnb, Paypal).
לעמוד התוכניתאנחנו שמחים לבשר על פתיחת ההרשמה לקרן המלגות של עמותת ״ההולכים בראש״ לשנת הלימודים תשפ״ה. המלגות המוענקות הן על שמם של חללי היחידה ולזכרם, ויוענקו למלגאי העמותה על ידי המשפחות השכולות.
לעמוד התוכניתתכנית המנטורינג הינה תוכנית שתכליתה לספק מענה לבוגרי העמותה המעוניינים בהכוונה וליווי ע"י בעל ניסיון רלוונטי, בסוגיות המעסיקות אותם בחייהם האישיים והמקצועיים, ולהעניק אוזן קשבת, ייעוץ וסיוע לאלו הנמצאים בצמתי דרכים מקצועיות ו/או התפתחותיות.
לעמוד התוכניתעמותת ״ההולכים בראש״ מלווה את בוגרי היחידה בצעדיים הראשונים באזרחות באמצעות מתן כלים פרקטיים, כנס משתחררים, נטוורקינג בתוך הקהילה ותכניות שונות שנועדו לאפשר נחיתה רכה יותר בעולם האזרחי.
לעמוד התוכניתהעמותה רשומה כדין ברשם העמותות (ע.ר מספר 580447415) ועומדת בפיקוחם של רואה חשבון ועורך דין חיצוניים.
כיאה לכך, הינה מחוייבת בשקיפות על פועלה והתנהלותה.