תוכנית המלגות

עמותת ״ההולכים בראש״ תעניק מלגות לימודים כספיות לבוגרים בכדי לסייע להם בתחילת דרכם האקדמאית. המלגות יחולקו בטקס מיוחד ע״י המשפחות השכולות של היחידה

רכז/ים

איתי רז

קרן המלגות החדשה של עמותת ״ההולכים בראש״, למען בוגרי יחידת עוקץ

אנחנו שמחים לבשר על פתיחת קרן המלגות המחודשת ללימודים אקדמיים, ע"ש חללי היחידה.

גובה המלגה

התכנית הינה חדשה ותלויה כמובן ביכולת התקציבית של העמותה, על כן במועד רישום זה נוכל להתחייב למלגת לימודים בשווי 5000 ש"ח למימון הסמסטר הקרוב (סמסטר ראשון בשנה"ל תשפ"ד) בלבד. לאור עובדה זו, אנו נאפשר קבלת מלגה של העמותה גם למי שכבר מקבל מלגה חלקית אחרת לאותה שנת לימודים.

דרישות המלגה

המלגאים יידרשו להגיע לאירועי הענקת המלגות, יתבקשו להיות בקשר עם תורמים ומשפחת שכולות, ולבצע פעילות במסגרת העמותה לרווחת כל בוגרי היחידה, בהיקף של 60 שעות לסמסטר לפחות (4 שעות בשבוע).

תהליך ההרשמה

שלב 1: מילוי טופס הרשמה מלא ומפורט (הכולל בתוכו את המסמכים הנדרשים, נא להכין מראש). מסמכים שלא יהיו ברשותכם בשלב מילוי הטופס, תוכלו להעביר בהמשך, עד למועד הראיון.

שלב 2: ראיון

המועמדים הרלוונטים יעברו לשלב של ראיון אישי שיתרחש בחודש ספטמבר. חשוב לציין כי לשלב זה המועמדים מחוייבים להגיע עם כלל המסמכים המפורטים בטופס ההרשמה.

שלב 3: תשובות

לאחר שלב הראיונות יתנהל דיון מעמיק בנוגע לזכאותם של כלל המועמדים שהגיעו לראיון. יינתנו כאמור מלגות בגובה 5000 ש"ח לסמסטר הראשון של שנה"ל תשפ"ד. מלגות אלה יינתנו למועמדים על פי קריטריונים של מצב כלכלי, שרות משמעותי, ויכולת התנדבות משמעותית במסגרת העמותה. מטרתנו לתת את התשובות הסופיות בתחילת חודש אוקטובר.

לשאלות נוספות ניתן לפנות במייל: scholarships@oketzfoundation.org.

---------------------------------------------------
אז למה אתם מחכים? הגישו מועמדות עוד היום

הרשמה לתכנית המלגות

תנאים להרשמה:

קחו חלק בפעילות העמותה, היכנסו למערכת הנטוורקינג הענפה שבנינו בעזרת בוגרינו וסייעו לחיילי ובוגרי היחידה בפעילויותינו השונות והמגוונות.
  • חברי עמותה רשומים
  • אורך שירות מינימלי ביחידה (שנה לנשים, שנתיים לגברים)
  • לימודים במוסד אקדמי (מוכר ע"י המל"ג)
  • יתרת לימודים של שנתיים לפחות
  • נכון להיום, המלגות מיועדות לסטודנטים/יות לתואר ראשון בלבד
  • יכולת להתנדב בהיקף של 60 שעות בסמסטר במסגרת עמותת ״ההולכים בראש״
  • השתתפות בטקס קבלת המלגות
  • יש לציין מלגות נוספות שאותן אתם מקווים לקבל (אין בכך בכדי לפסול אתכם מלקבל גם את מלגת העמותה)